loading

Firma SAMKO została założona w 1992 roku w Stalowej Woli. Na rynku motoryzacyjnym działa zatem już prawie 30 lat. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że stała się Autoryzowanym Dealerem marki Opel i Chevrolet.

W ramach obiektu funkcjonuje salon samochodów marki Opel, w którym szybko i kompleksowo można załatwić wszelkie formalności związane z zakupem samochodu oraz sklep, w którym znajdą Państwo duży wybór części zamiennych i akcesoriów.

Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje również Autoryzowany Serwis marki Opel i Chevrolet oferujący pełny zakres usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych, nowoczesna Blacharnia i Lakiernia oraz Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

SAMKO zapewnia swoim Klientom fachową i kompleksową obsługę związaną z zakupem pojazdu oraz całym procesem posprzedażnym. 

Klienci zainteresowani finansowaniem zakupu nowego samochodu w SAMKO mogą liczyć na korzystne oferty od firm, z którymi współpracujemy w kwestii kredytu i leasingu. 

SAMKO zadba także o ubezpieczenie nowych i używanych samochodów - oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne oraz mieszkaniowe najlepszych firm ubezpieczeniowych w Polsce w konkurencyjnych cenach.

Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje również Autoryzowany Serwis oferujący pełny zakres usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych, nowoczesna Blacharnia i Lakiernia oraz Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

W lipcu 2020 r. wybudowana została bezdotykowa myjnia SAMKO, która znajduję się obok Galerii V!VO w Stalowej Woli.

Do góry